Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

AutoCAD crack - máte legální licenci?

autocad crackProgram AutoCAD je jedním z nejznámějších a nejrozšířenějších CAD programů. Není tedy divu, že i jeho licence je poměrně hojně obcházena a tzv. crackována. Netýká se to ale samozřejmě jen jeho ale i dalších programů včetně Autodesk Inventoru, Revitu a podobně.

V dnešní době ale často úplně zbytečně. Spousta uživatelů má možnost stáhnout si licence jakéhokoliv programu Autodesk cela zdarma a legálně. Nárok na to mají především všichni, kteří nějakým způsobem studují nebo ba naopak učí. A to např. i včetně tzv. mentorů – tedy nejen přímo školských učitelů.

A pokud jste amatérský nadšenec nebo začínající startup, tak si můžete zdarma pořídit cloudový 3D modelář Fusion 360 nebo cloudový AutoCAD 360. A to opět zcela legálně. Celý postup na získání licencí zdarma jsme pro vás sepsali na našem blogu.

A pokud nespadáte do žádné z těchto kategorií, tak nemusíte zoufat, jelikož ceny pronájmu jsou v dnešní době poměrně nízko. Samotný AutoCAD si můžete pořídit už od 27,- Kč na den. Zjistit ceny CAD pronájmů.

Celý článek o licencích a crackování >