Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Prezentace plotrů Hewlett Packard

Pro všechny zájemce o velkoplošný tisk připravila společnost ADEON ve spolupráci s HP Democentrem Praha prezentaci nových plotrů. Prezentace se bude konat ve dnech 13.-14.4.2016 v našich prostorách v budově Technoprojektu, Havlíčkovo nábřeží 38, 702 00 Ostrava, vždy od 9:00 do 15:00 hodin.

K vidění a vyzkoušení budou:

  • Multifunkční tiskárna HP DesignJet 2530, multifunkční tiskárna s dvěma rolemi 91,4 cm a šesti inkousty pro tvorbu profesionálních výkresů pro CAD A GIS aplikace.
  • Multifunkční tiskárna HP DesignJet T830, robustní rychlá Wi-Fi multifukční tiskárna s rolí 91,4 cm, umožňuje tisk, skenování, kopírování a sdílení, pro konstrukční  a projekční kanceláře.

Věnovat se Vám budou naši specialisté, přítomen bude také zástupce HP. Rádi Vám poradí s výběrem vhodného typu plotru, který bude odpovídat vašim potřebám. Účastníci prezentace si mohou objednat novou velkoplošnou tiskárnu za speciální cenu, taktéž mohou po dobu konání prezentace zakoupit spotřební materiál s výstavní desetiprocentní slevou.

Prezentace je zdarma, přijít můžete kdykoliv během uvedených hodin, prosíme však o registraci prostřednictvím formuláře.

(registrace ukončeny, akce již proběhla)