Prezentace produktů HP v Ostravě

Ve dnech 13.5. - 15.5. 2008, vždy v čase od 9:00 - 16:00 hod., Vám v prostorách naší ostravské prodejny předvedeme nové a oblíbené produkty Hewlett-Packard...

hppp.gif

Budou zde zajímavé novinky z oblasti multifunkčních zařízení v inkoustové i laserové podobě, barevné a monochromatické laserové tiskárny. Seznámíte se s inkoustovými tiskárnami pro domácí i kancelářské účely. Nebudou chybět ani digitální fotoaparáty, notebooky, LCD panely. K předvedení a vyzkoušení pro Vás budou připraveny velkoformátové tiskárny od formátu A1 až po A0+.

DJ T1100, DJ T610, Z2100-3100, DJ Scanner 4500 A0+ DJ 70, DJ 90, DJ110

 

Seznámíme Vás s možností využití starších tiskáren a plotrů značky HP, ale i jiných konkurenčních značek, při koupi nových velkoformátových tiskáren formou těchto akcí HP: akce "Zbavte se staré", "HP Znovu" a "HP Upgrade"

Naše společnost, která je držitelem řady certifikátů společnosti HP Vám poradí při koupi nového plotru s finančními výhodami, které můžete získat právě díky akcím pro podporu prodeje velkoformátových tiskáren. Další akce, HP Trade-In, je tentokrát zaměřena na starou výpočetní techniku, kterou můžete nabídnout na protiúčet při pořízení nových produktů HP. Při své návštěvě se také můžete informovat o možnostech prodeje hardware na leasing a prodeje hardware i software na splátky.

 

V době konání prezentace, poskytneme na prodej HP produktů slevu 5% z ceny zboží uvedených v e-shopu.

 

Naší prodejnu naleznete v přízemí budovy Technoprojektu a.s., Havlíčkovo nábřeží 38, 702 00 Ostrava.

Máte-li zájem o podrobné předvedení produktů v konkrétním čase, v době konání akce, kontaktujte nás ohledně Vaší návštěvy na telefonním čísle 597 464 629 nebo elektronicky, případně na adrese ostrava@adeon.cz

 

Současně můžete dne 13.5.2008 navštívit naši prezentaci "Nová řada 2009 programů Autodesk pro architekty a stavební projektanty", která se bude konat v nedaleké radniční restauraci (dříve Divadélko pod věží) v Nové radnici.

 

Máte-li zájem o další informace, neváhejte a kontaktujte nás.