Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Mobilní aplikace Autodesk 360

Mobilní návrhové aplikace k přístupu k datům odkudkoliv.

Autodesk nabízí portfolio mobilních aplikací, které vám umožní přistupovat k návrhům a pracovat s nimi v prostředí chytrých mobilních zařízeních a tabletů.

 

Autodesk 360
Mobilní aplikace Autodesk 360 nabízí nový vzhled a více funkcí pro zobrazení a sdílení dat.

AppStore | Android

 

AutoCAD 360 WS

AutoCAD 360 WS
Pomocí aplikace AutoCAD 360 můžete zobrazit soubory uložené ve službě Autodesk 360 a upravit či sdílet soubory DWG ve smartphonu nebo tabletu.

AppStore | Android

 


Autodesk ForceEffectAutodesk ForceEffect
Inženýrské aplikace Autodesk ForceEffect a Autodesk ForceEffect Motion pomáhají určit proveditelnost návrhu a poté uložit, zobrazit a sdílet jeho soubory s ostatními uživateli prostřednictvím služby Autodesk 360.

AppStore | Android

 

Autodesk ForceEffect MotionAutodesk ForceEffect Motion
Vyvíjejte funkční pohyblivé mechanické systémy přímo na svém mobilním zařízení a snadno simulujte možnosti návrhu během fáze koncepce, abyste si ověřili realizovatelnost návrhu.

AppStore | Android

 

Autodesk BIM 360 GlueBIM 360 Glue
Stavební inženýři, návrháři a konstruktéři mohou k víceoborovým modelům přistupovat a intuitivně je procházet v online i offline režimu, mohou pracovat se všemi uloženými pohledy a kontrolovat vlastnosti inteligentních objektů.

AppStore

 

Autodesk BIM 360 FieldBIM 360 Field
Uživatelé aplikace BIM 360 Field mohou vytvářet a aktualizovat problémy, odkazovat na projektové dokumenty a spouštět ve všech projektových fázích kontrolní seznamy kvality, bezpečnosti a dozoru.

AppStore

 

Buzzsaw MobileAutodesk Buzzsaw Mobile
Cloudové aplikace Autodesk Buzzsaw pro mobilní zařízení umožňují přístup k projektovým návrhům a dokumentům a spolupráci se členy projektového týmu z libovolného místa.

AppStore | Android

 

Inventor PublisherAutodesk Inventor Publisher
Mobilní prohlížeč pro Autodesk Inventor Publisher umožňuje interaktivní prohlížení pokynů k animovaným 3D sestavám vytvořeným pomocí softwaru Autodesk Inventor Publisher pro stolní počítače.

AppStore | Android

 

Infraworks 360Autodesk Infraworks 360
Pomocí bezplatné aplikace pro Apple® iPad®, která je dostupná prostřednictvím služby iTunes®, si můžete prohlížet scénáře infrastrukturálních projektů a spolupracovat s dalšími lidmi, i když jste v terénu.

AppStore

 

Autodesk FormitAutodesk Formit
Využijte informace o staveništích z reálného světa, které vám pomohou formovat své návrhy v kontextu a přijímat počáteční rozhodnutí o návrhu s využitím údajů o reálných budovách.

AppStore