Autodesk 360

Účet služby Autodesk 360 vám umožňuje ukládat soubory do cloudu. Zobrazit a upravovat je můžete v libovolném webovém prohlížeči nebo mobilním zařízení. Získejte 5 GB bezplatného úložného místa jen díky vytvoření účtu. Další místo je dostupné prostřednictvím služby Autodesk Subscription (až 25GB).

Appstore Android 

Bezpečné a centralizované úložiště

Získejte až 5 GB volného on-line datového disku, a nástroje, jak zlepšit své procesy pro správu souborů. Kdekoliv a kdykoliv můžete nahrávat velké soubory. Přístup k nim budete mít jak z počítače, tak z telefonů a tabletů.

Uložiště získáte ihned po zaregistrování zdarma. Dalších 20GB jsou dostupné po objednání Subscription.

Výkonné funkce pro spolupráci

Cloudové nástroje pro spolupráci umožňují přistupovat, sdílet svou práci a komunikovat se svými týmy snadno a efektivně - kdykoliv a kdekoliv.

Sdílejte soubory s Vašim týmem a nahrávejte i velké soubory. Pozvěte konkrétní spolupracovníky, sdílejte, označujte potřebné informace a stahujte návrhy přímo z webového prohlížeče nebo mobilního zařízení.

Téměř nekonečný výpočetní výkon

Vytvářejte působivé simulace a fotorealistické  vizualizace bez závislosti na Vašem hardwarovém výkonu.

Flexibilní přístup k softwaru

Mějte data svých projektů přístupné kdykoliv a odkudkoliv - webový prohlížeč, chytré telefony a tablety jsou touto aplikací podporovány. 

Prohlížení a úpravy

Své 2D i 3D návrhy můžete prohlížet a i přímo upravovat pomocí svého webového prohlížeče nebo pomocí mobilního zařízení Autodesk 360 mobile.

 

Důležité stránky a dokumenty: