Prezentace programů AutoCAD P&ID a AutoCAD Plant 3D

Společnosti ADEON + Autodesk

Prezentace programů AutoCAD P&ID a AutoCAD Plant 3D

moderní řešení pro návrh a správu potrubních systémů pro zpracovatelský a chemický průmysl

která se koná 9. prosince 2010 od 9.30 do 11.30 hod. v budově Technoprojektu, Havlíčkovo nábř. 38, 702 00 0strava

 

PROGRAM


9.30-10.30 : Prezentace práce v programech AutoCAD P&ID a AutoCAD Plant 3D
AutoCAD P&ID je verze AutoCADu určená k vytváření, úpravě a správě diagramů potrubních sítí a rozvodných technologií, technologických procesů a schémat.

AutoCAD Plant 3D je verze AutoCADu určená pro modelování ve 3D a zpracování dokumentace potrubních systémů.

V těchto moderních aplikacích najdete klasické funkce AutoCADu a navíc sadu speciálních nástrojů pro modelování 3D prvků potrubí, trasování sítí, generování výkresů a dalších konstrukčních dokumentů, řešení detailů, řezů, výkazů potrubních systémů a další. Program pomáhá racionalizovat umístění potrubí, zařízení a nosných struktur díky specificky řízené technologiii standardizovaným katalogem prvků dle průmyslových standardů. Rozsáhlý katalog můžete kdykoliv modifikovat i doplňovat novými prvky podle potřeb vašeho projektu. K dispozici je také knihovna dalších prvků, jako jsou ocelové konstrukce, lávky, zábradlí a žebříky. K dispozici je správce projektu, který umožňuje snadné řízení celého projektu.


10.45-11.30 : Podívejte se na své návrhy v Navisworks a opravdovém 3D
NavisWorks je výkonné softwarové řešení pro vytvoření jednotného informačního modelu, určeného pro řízení a koordinaci rozsáhlých projektů. Pracuje přímo s nejrůznějšími formáty 3D dat z běžných CAD systémů a umožňuje zobrazení a procházení celého projektu v reálném čase, efektivní 3D koordinaci, 4D plánování (v čase), fotorealistickou vizualizaci, dynamickou simulaci a přesnou analýzu. 3D brýle nám umožní podívat se na svůj návrh v nefalšovaném 3D.

Do konce roku můžete tato řešení pořídit za speciální ceny

 

Zájemce o účast prosíme o registraci vyplněním formuláře, nebo mailem na ostrava@adeon.cz resp. telefonicky na 558 273 502, registraci po obdržení potvrdíme.

 

Firma:
Kontaktní osoba:
Telefon:
Email:
Počet osob:
Poznámky: