Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Nová nadstavba Adeon Legendy+ pro Revit

Adeon Legendy+ je nadstavbou určenou pro všechny uživatele Revitu, kteří potřebují vytvářet dynamické legendy a výpisy požadovaných objektů a jejich parametrů z projektu. Základní funkce Revitu pro tvorbu tabulek výpisů bohužel ne vždy zcela vyhovují normám a běžným zvyklostem a neumožňují tvorbu legend se schématy. Pokud chce uživatel takovéto legendy ke svému projektu vytvořit, je nucen je manuálně nakreslit a vyplnit daty v pohledu k tomu určenému.

legenda_dvere

Nadstavba Adeon Legendy+ vyplňuje tuto slabinu Revitu a umožňuje rychle vytvářet dynamické legendy pro uživatelem zvolené objekty a jejich parametry. Legendy mohou mít libovolnou podobu a obsahovat libovolný počet schémat. Po zvolení požadovaných prvků a parametrů nadstavba za uživatele vykreslí celou tabulku legendy a dle předchozího nastavení ji vyplní aktuálními daty z modelu.

 

S pomocí nadstavby lze generovat typové legendy pro řadu rodin, mj. Stěny, Okna, Stropy a Podlahy, Sloupy, Dveře, Nábytek, a další. Nadstavba je určena pro Autodesk Revit 2011, je šířena v českém jazyce a společnost Adeon k ní poskytuje plnou technickou podporu. Pro uživatele Revitu s platnou službou subscription od Adeonu je tato nadstavba zdarma.

 

legenda_okna_small