Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Subassembly Composer 2012 pro Civil 3D

image11_thumb1-300x157

Autodesk Subassembly Composer 2012 je doplňkovým nástrojem pro tvorbu uživatelských podsestav pro použití v AutoCAD Civilu 2012. Pomocí jednoduchého a uživatelsky přívětivého prostředí máte možnost nadefinovat libovolnou podsestavu, ať už to bude obrubník, opěrná zeď, nebo jiný nestandardní prvek. Tvorba spočívá v zadávání bodů, linek a tvarů, které mohou mít vlastní kódy pro další použití a popis v Civilu. Také lze definovat prvky s rozhodováním (v rámci tzv. flow diagramů). Výstupem z programu je PKT soubor, který může být naimportován do libovolného počítače.

Pro správnou funkčnost je ale potřeba mít nainstalovaný alespoň tzv. SupportPack (tedy podpůrné knihovny bez samotného editoru). Program je k dispozici v anglické verzi v rámci subscription / předplatného nových verzí ze stránek Subscription centra Autodesku a může být použit s AutoCAD Civil 3D 2012 a 2011 a to na 32bitovém i 64bitovém operačním systému.

V rámci Adeon Video-akademie jsme pro vás připravili následující video, ve kterém Vás provedeme základními funkcemi, které Subassembly Composer svým uživatelům nabízí.