Autodesk Quantity Takeoff

quantity_takeoff_logo_webAutodesk Quantity Takeoff je aplikací umožňující využít velkou škálu rozdílných typů podkladových dat pro tvorbu komplexních projektů zabývajících se analýzou nákladů, tvorbou rozpočtů, vyčíslování výměr a jejich následné propojení s tabulkami dodatečných informací. Proto se stává ideálním nástrojem pro všechny rozpočtáře a kalkulanty.

S aplikací Autodesk Quantity Takeoff mohou rozpočtáři snadno vytvářet synchronizované, komplexní výkazy, které spojují informace získané z rozlišných zdrojů a aplikací a ty následně exportovat do vyžadovaného výstupního formátu. S Quantity Takeoff zachováte celý pracovní postup (manuální kontrola nad přeměřováním jednotlivých stavebních objektů) v digitální podobě a zárověň si budete jistí, že přehledy a výkazy, které vytváříte, zůstavají (stejně jako všechna ostatní data) aktuální.

Autodesk Quantity Takeoff 2012 je součástí balíčku aplikací Autodesk Building Design Suite Ultimate 2012. Více informací o tomto novém produktu naleznete na produktové stránce aplikace, případně nás můžete kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.

qto_sipky