Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Autodesk SketchBook Designer a MudBox

Autodesk SketchBook Designer je novým přírůstkem do portfolia programů od Autodesk, který vznikl přizpůsobením produktu z rodiny Alias.

 

Program umožňuje vytvářet nejen skicy designu, ale i různé návrhy a plány, kde možnost rychlé úpravy křivosti umožňuje technickým pracovníkům vytvářet perfektně vypadající technické náčrty i za pomocí obyčejné myši. Tablety, často používané designéry, jsou rovněž podporovány a jejich použití je přizpůsobena celá aplikace. Více informací k Autodesk SketchBook Designer najdete na produktové stránce této aplikace, příp. nás kontaktujte a my pro Vás připravíme informace dle Vašich potřeb.

Autodesk Mudbox je software pro digitální sochařství a mapování textur, který  Vám poskytuje volnost k vytváření 3D modelů, dále využitelných v animacích či koncepčních návrzích. To vše bez toho abyste se museli zabývat zbytečnými technickými detaily. Mudbox kombinuje intuitivnost ovládání s profesionálními nástroji štětců a šablon pro jednoduché vytváření skvěle vypadajících modelů. Více informací k Autodesk MudBox najdete na produktové stránce této aplikace, příp. nás kontaktujte a my pro Vás připravíme informace dle Vašich potřeb.