Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Zveme vás na Pecha Kucha Night

Společnost Adeon vás zve na již páté neformální setkání kreativních lidí z oborů vizuálního umění, které pod názvem Pecha Kucha Night proběhne tuto sobotu (10.září 2011) v prostorách Dolu Michal v Ostravě. Areál bude  přístupný již od 18 hodin, prezentace začnou v 20 hodin 20 minut. Pecha Kucha Night je pravidelným večerem, na kterém lidé z různých oborů (zejména architektura, design, fotografie) prezentují svou tvorbu, své nápady, postřehy a názory. Předchozí čtyři konání tohoto setkání se setkaly s velmi kladným ohlasem a rychle se zařadily mezi vůbec nejúspěšnější ostravské kulturní akce.

Prezentujícími jsou jak špičky svých oborů s mnoha oceněními a známým portfóliem, tak začínající umělci. Jedinými kritérii výběru jsou schopnost nadchnout publikum, inspirovat či přinést něco nového. Mezi zajímavé hosty předchozích konání Pecha Kucha Night patří například studio Archanti, Ateliér 38, studio SIAL, nebo David Kotek z Projektstudia. Galerii fotografií z minulého setkání v ostravském Domu umění najdete zde.

Záštitu celé akci poskytuje Obec Architektů, jako projektu, který má podporovat rozvoj architektury a vytvořit prostor pro prezentaci mladých talentů. Více informací o akci najdete na www.pkno.cz.

pkno28