Adeon na sociálních sítích

Žijeme v době, ve které jsou často naše pracovní i osobní životy propojené přes mnohé sociální sítě a kanály v rámci internetu. Mnoho z vás tyto sítě pravidelně využívá a my jsme se proto rozhodli přivést Adeon za vámi a poskytnou vám možnost sledovat zajímavé novinky a zprávy z oblasti stavebnictví, strojírenství a IT v prostředí těchto sítí.

Adeon má nově svou komunitní stránku v prostředí Facebooku. Na této stránce se budou kromě relevantních novinek objevovat i komentáře a naše osobní pohledy na trendy v oblasti CAD softwaru a IT a informace o mnoha neformálních akcích, které každoročně pořádáme. Facebook je zároveň ideálním prostředím pro diskuze s vámi, uživateli a proto budeme rádi, pokud jej využijete k dotazům na ktekékoliv z pro vás zajímavých témat. Adeon stránku na Facebooku naleznete zde.

Kromě Facebooku se Adeon také stal součástí sítě Twitter, která umožňuje uživatelům z celého světa komunikovat a navzájem se informovat o důležitých novinkách prostřednictvím stručných textových zpráv, jež svým rozsahem zpravidla nepřesahují dvě až tři věty. Stránku Adeonu na této síti naleznete na adrese www.twitter.com/adeoncz a budou se na ni pravidelně a často objevovat krátké zprávy o zajímavých událostech, novinkách, kulturních akcích, školeních, videích a řada dalších relevantních informací.

I nadále je vám samozřejmě k dispozici Adeon videoakademie v prostředí YouTube, kde pravidelně nalézáte nová videa, tipy a triky k vašemu CAD softwaru. Ta je vám přístupná na stránce www.youtube.com/adeoncz.