Nová technologie Autodesk Cloud

Autodesk Cloud je sbírka internetových technologií, služeb a produktů, které umožňují především uživatelům s aktivním předplatným sdílet, řídit, editovat, analyzovat a rendrovat své dokumenty v prostředí internetu bez nutnosti mít nainstalovaný jakýkoliv grafický program na své pracovní stanici. Autodesk Cloud se skládá z následujících komponent:

  • Cloud dokumenty - Tato služba umožňuje uživatelům uchovávat své dokumenty a projekty v zabezpečeném online úschovišti Autodesku a tyto poté velmi snadno sdílet mezi více pracovními stanicemi s kolegy, klienty a dalšími uživateli. Dokumenty je možné prohlížet a editovat skrze standardní webový prohlížeč, bez potřeby vlastnit grafický program, ve kterém byly dokumenty vytvořeny.

  • Design Review pro mobilní zařízení - Umožňuje prohlížet a vytvářet anotace k výkresům uloženým v Cloudu i z prostředí mobilního zařízení.

  • AutoCAD WS - Zjednodušený AutoCAD editor pro kreslení a úpravu výkresů z prostředí pracovní stanice, webu i mobilního zařízení. K dispozici zdarma.

  • Rendrování v Cloudu - Technologie, která umožňuje nahrát své projekty na zabezpečené servery Autodesku, které za uživatele online provedou náročný a běžně zdlouhavý proces vizualizace projektu. Uživatel nezatěžuje svůj počítač a nemusí na mnoho hodin přerušovat svou poráci.

  • Inventor optimalizace - Funkce, která umožňuje provádět složité sady simulací mimo uživatelovu pracovní stanici na serverech Autodesku.

  • Revit koncepční energetická analýza - Umožňuje vytvořit odhady energetické spotřeby a náročnosti budovy již v počátečních koncepčních fázích návrhu.

  • Buzzsaw - Program pro sdílení a správu dokumentů mezi rozdílnými aplikacemi v rámci rozsáhlé globální sítě.

  • Green Building Studio - Webová aplikace pro tvorbu energetických analýz a optimalizací uhlíkové stopy budovy. K dispozici pro použití s programy AutoCAD MEP, AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture a Autodesk Revit MEP.

cloud_2012_reseller_subscription_banner_728x90_en

Služby Autodesk Cloudu můžete začít okamžitě využívat na stránkách cloud.autodesk.com (přihlášovací údaje jsou stejné, jako u vašeho účtu subscription).

Budete-li mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, rádi se vám budeme věnovat.