Pozvánka na prezentaci plotru a 3D tiskárny v Ostravě

cn728a_bPřijměte pozvání společností ADEON CZ, s.r.o. a Hewlett-Packard do kanceláře ADEONu v Ostravě v budově Technoprojektu, kde se 19. dubna uskuteční prezentace dvou velmi zajímavých zařízení.

Prvním zařízením je velkoformátová tiskárna HP Designjet T2300 eMFP, která umožňuje pohodlnou on-line spolupráci projekčních týmů bez ohledu na to, zda jste právě v terénu, v pohodlí kanceláře či tisíce kilometrů daleko. Naši specialisté Vám tiskárnu předvedou a ukáží její možnosti, snadné ovládání i kvalitu tisku. Také Vás seznámíme s řešením ePrint&Share pro sdílení tištěných a skenovaných dat. Navíc - sami si můžete vyzkoušet tisk Vámi přinesených dat i různé tiskové materiály.

Druhým prezentovaným zařízením je pak tiskárna 3D Touch umožňující barevný, nízkonákladový trojrozměrný tisk. Na vlastní oči se můžete shlédnout premiéru 3D tiskárny, tj. technologie, která se z výzkumných laboratoří brzy může objevit v reálném životě ve vaší kanceláři.

3D_Touch_tiskarna

Prezentace se uskuteční 19. dubna 2012 od 9.30 hod v kancelářích ADEONU v Ostravě v budově Technoprojektu, Havlíčkovo nábř. 38. Máte-li zájem se této prezentace zučastnit, registrujte se pomocí formuláře pod tímto článkem.