Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

30% sleva na software Autodesk pro uživatele starších verzí

Autodesk PROMO  30%

Využijte výhodnou nabídku Autodesku a  vyměňte  svoji starou licenci za nejnovější verzí software Autodesk s výraznou slevou 30%. Nabídka se vztahuje na tříletý pronájem (subscription)  produktů Autodesk řady 2017, přitom v momentě uvedení verze 2018 získáte automaticky I tuto nejnovější verzi Tato nabídka platí pouze do 21.4.2017.

Nabídku můžete uplatnit pro jakoukoliv vaši stávající trvalou licenci řady R14 – 2017,která není pod předplatným (maintenance). Váš zastaralý software tak můžete s uvedenou slevou vyměnit za nejvhodnější řešení pro některou z oblastí:

  • stavebnictví-BIM,
  • strojírenství-MFG
  • profesionální CAD
  • PDM a multimedia

Pokud jste uživatelem starší licence produktu řady LT Family, potom můžete přejít opět na některý z produktů řady LT. U ostatních "velkých" produktů, AutoCADem počínajíc, je k dispozici široká škála variant licencí, na které můžete přejít….a to jak na jednotlivé produkty tak na sady produktů typu “collection”.

Pokud využijete tuto slevu, získáváte tak vlastně jeden rok pronájmu zdarma!

 

Jak slevu získat?

Na eshopu

U produktů, které nabízíme i na stránkách CAD eshopu stačí u produktu vybrat možnost "3 roky - sleva 30% (vlastním už starší verzi), PROMO" a do poznámky v košíku produktu napsat číslo staršího produktu, ke kterému chcete promo využít.

Autodesk promo 30

Kontaktním formulářem

Máte-li o tuto mimořádnou nabídku zájem, kontaktujte nás a my pro Vás  připravíme nabídku dle vašich potřeb.

 

Kontaktujte nás

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com