Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Začněte s BIM – teď je vhodná chvíle

BIMKIT pro clanek 3

Právě nyní přicházíme s výhodnou nabídkou pro všechny kteří ještě „nejsou BIM“ a chtějí začít s využitím technologie BIM projektování, tj. využití Informačního modelu budovy ve svých projektech. Více informací o BIM si můžete přečíst v nejnovějším čísle našich Revit News.

Časově omezená nabídka „Začněte s BIM“ je určena pro všechny architekty a projektanty, kteří jsou členy některé z profesních komor ČKAIT nebo ČSSI. V rámci této akce můžete až do 22. 7. 2016 získat s cenovou výhodou některý ze startovacích BIM KIT balíčků, které jsou navrženy tak, abyste ihned mohli začít s uplatňováním BIM ve vaší práci, příp. doplnit vaše stávající vybavení pro BIM.

BIMKIT pro clanek 4

Součástí BIM KIT je také zaškolení a technická podpora od naší společnosti, dlouholetého partnera Autodesku pro stavebnictví. Jeho zakoupením se také automaticky můžete stát členem BIM klubu, tj. účastnit se našich workshopů, určených pro uživatele a zájemce o BIM, včetně pravidelné informační podpory pro členy klubu k problematice BIM.

BIM KIT obsahuje tříletý pronájem za cenu dvouletého (získáváte tedy 12 měsíců pronájmu zdarma) a součástí balíčku je také školení se slevou. V nabídce jsou tři alternativní řešení:


  • Začněte s BIM – základní BIM řešení
    • pro samostatné architekty a stavební projektanty
    • Za cenu 38 Kč/den
    • Najdete na eshopu
  • Začněte s BIM – plnohodnotné BIM řešení
  • Začněte s BIM - komplexní BIM řešení

 

BIMKIT pro clanek 2

 

Kontaktujte nás

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com