Koupě nebo pronájem Autodesk licence?

Q12016 31cervenec

Jak již dříve Autodesk oznámil, blíží se doba, kdy bude ukončen prodej nových licencí a nejnovější verze program od Autodesk půjde získat buď  formou pronájmu, nově tzv. Subscription, nebo prostřednictvím pravidelně obnovovaného předplatného, tzv. Maintenance Plan.

 

Autodesk již od prvního února ukončil prodej samostatných trvalých licencí. Balíčky programů, tzv. Suity jde zakoupit ještě do 31.7.2016. Jediným způsobem získání nové licence je tedy tzv. pronájem - Subscription. Nový model pronájmu licencí by měl zákazníkovi umožnit větší flexibilitu při pořizování a využívání software Autodesk.  Vyberte si délku pronájmu, která bude vyhovovat vašim potřebám, vašemu cashflow a potřebám vašich projektů.

Pro usnadnění přechodu na Subscription nyní nabízíme několik zvýhodněných cenových akcí, které můžete využít v rámci přípravy na nový model pořizování a využívání software od Autodesk.

 

Pořízení nové licence

MaintenanceNejnovější verze 2016 produktů Autodesk jsou také poslední verzí programů, které je možné pořídit formou koupě trvalé licence. Už jen do 31.7.2016  můžete pořídit novou licenci  produktů typu „Suite“ s roční podporou (tzv. Maintenance Plan), mimo jiné tak získáte nárok na novu verzi 2017 produktu, až bude uvedena na trh.

Kdy končí které pevné licence? Podívejte se na seznam produktů.

 

Pronájem licence

Desktop subs

Forma pronájmu licence je vhodná a velmi efektivní mj. všude tam, kde uživatel vlastní jednu či více trvalých licencí a potřebuje je dále rozšířit, ať už pro nového pracovníka nebo třeba pro využití na dalším projektu. Při pronájmu nové licence skupiny produktů „LT Family“  můžete získat slevu až 70%, nabídka platí do 20.4.2016 a je určena pro stávající zákazníky, kteří již vlastní některou z vybraných trvalých licencí řady 2005-2015. Pro nové zákazníky je určena nabídka pořízení pronájmu nové licence produktu Autodesk se slevou až  10%.

Ušetřit můžete také 5-10% při pronájmu na více let.

 

Samozřejmou součástí pořízení nové licence resp. pronájmu licence jsou bonusové nástroje  ADEON Plus. Pokud máte zájem o některou z uvedených akcí, kontaktujte nás a my pro vás připravíme alternativní srovnání možností a nákladů na pořízení nové licence ve srovnání s pronájmem licence.

 

Srovnání pronájmu a trvalé licence

Tabulka - promo Q3FY16

 

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com