Navštivte náš profesionální blog pro uživatele programu Civil 3D

Mnozí z našich zákazníků již navštěvují náš blog věnovaný programu AutoCAD Civil 3D, který je dostupný na adrese www.civil3Dblog.cz. Blog je přístupný pro všechny  zájemce o práci s tímto programem, stačí se pouze zaregistrovat.

Pro všechny čtenáře blogu jsme připravili dárek v podobě uživatelských podsestav, které jsou na blogu zdarma ke stažení. Jedná se o tři varianty jednoduchých jízdních pruhů, které různým způsobem řeší problematiku klopení povrchu jízdního pruhu a klopení pláně. Podsestavy tak rozšiřují a doplňují standardní ČSN podsestavy. Na blogu se dozvíte vše potřebné spojené s importem podsestav do paletky v Civil 3D, připravena jsou také videa, která Vám názorně ukážou co podsestavy umí a jak s nimi pracovat

Mimo to na blogu najdete spoustu dalších užitečných tipů, návodů a postupů. Pokud byste potřebovali nějakou další podsestavu, dejte nám vědět (třeba prostřednictvím komentáře na blogu) a my se pokusíme připravit pro Vás podsestavu "na míru". Pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás.