Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Autodesk Revit LT od nás s češtinou

revitltcz2ADEON se dlouhodobě věnuje zpřístupnění moderní technologie BIM českým uživatelům, díky tomu také nabízí uživatelům svoje české prostředí pro Autodesk Revit LT 2013 a Autodesk Revit LT 2014. Architekti a projektanti mohou proto komunikovat s programem  Autodesk Revit LT v českém jazyce. 

Program Autodesk Revit LT je moderním a přitom levným řešením, které umožňuje využívat technologii BIM, tj. parametrické 3D projektování a tvorbu informačního modelu stavebního objektu. Program Autodesk Revit LT je optimální a přitom levnější variantou pro ty, kteří dosud používají nebo uvažovali o pořízení AutoCADu LT pro stavební projektování. K dispozici je také produkt Autodesk AutoCAD Revit LT Suite, v rámci kterého získáte jak Autodesk Revit LT tak AutoCAD LT a můžete využívat kompatibilitu DWG souborů. 

S programem Autodesk Revit LT a našim českým prostředím se můžete seznámit ve workshopech, které pořádáme v Ostravě (6.6.2013), Pardubicích (13.6.2013), Brně (20.6.2013) a Zlínu (27.6.2013). Na našem blogu www.Revit3Dblog.cz  najdete sadu videí o práci s programem Autodesk Revit LT. Pokud budete potřebovat více informací, Kontaktní formulář.

 

Revit LT2013cz